Hajimemashite!

Тук можем да изпием по чаша виртуално кафе или чай, да се запознаем, да побъбрим, да споделим опит и идеи...

Re: Hajimemashite!

Мнениеот Галена » 03 Фев 2011 16:21

Здравейте момичета със златни ръце! Казвам се Галена и работя като продавач-консултант в магазин за автомобилни масла. Попаднах случайно тук, но съм буквално омагьосана от красотите, които творите.Невероятни са, истинска приказка! И така реших да опитам и аз-като начало някои от основните плетки с мъниста, които естествено сте показали тук.Съвсем в началото съм и имам страшно много въпроси, но всичко по реда си. Тъй като, все още не съм на ниво за участие в какъвто и да било конкурс, а в момента има промоция,то тя само за участниците в конкурса ли важи?Само за материали ли е или може и някакъв инструмент да се поръча към тях?
Галена

Снимки: 19

Мнениеот Irina » 03 Фев 2011 17:37

Здравей и добре дошла, Галена!
Промоцията е замислена, за да могат участниците в конкурса да се възползват от преференциални цени на материалите, тя обаче важи за ВСИЧКИ - независимо дали възнамеряват да участват в конкурса или не, както и за всички продукти в магазина. Можеш да поръчаш каквото си избрала от магазина и когато въведеш кода, системата ще извади 15 лв. от стойността на поръчката ти (стига тя да е над 50 лв. ;)), независимо дали си поръчала материали, мъниста или други материали и аксесоари. :)
И не забравяй да ни се похвалиш в галерията, когато си готова ;)
Аватар
Irina

Снимки: 64

Мнениеот elndim » 16 Фев 2011 13:43

Здравейте!
Аз съм Людмила и се занимавам с полимерна глина от около година.
Някои от моите неща можете да видите тук:
http://www.facebook.com/elndim?ref=ts
elndim

Мнениеот rstil » 17 Фев 2011 10:09

Погледнах нещата Ви и съм впечатлена!
rstil

Снимки: 14

Мнениеот elndim » 17 Фев 2011 15:05

rstil,
Благодаря!
elndim

Мнениеот Gwanyn » 02 Мар 2011 17:16

Здравейте, дами!

Аз съм Ивана и съвсем случайно попаднах на сайта, но моментално останах очарована! Много неща, които до скоро смятах, че мога да намеря само по ebay и т.н., ги има тук и много се зарадвах. Иначе аз съм също начинаеща в занаята, до момента не съм хващала игла и конец за низане на мъниста, но нямам търпение да опитам. До сега съм се занимавала с приложно изкуство като хоби, най-вече декупаж, изработване на различни неща, от скоро и полимерна глина. Но, някак си неусетно, бях привлечена от мънистата и ето ме тук :D Иначе, в момента завършвам бизнес администрация и записах здравен мениджмънт, и работя в дерматологична клиника. Работата е интересна, но не креативна, и чрез искуството се разнообразявам.

Много се радвам, че ви намерих, и че мога да съм част от една малка общност, занимаваща се с красоти. :)
Gwanyn

Мнениеот bleuetoile » 14 Юли 2011 12:51

Здравейте! От дооста време разглеждам сайта ви, много неща ми харесват, а днес си поръчах и първите инструментчета от тук... Жалко само, че няма истински магазин в Сфия, аз обичам да се ровичкам с ръчички в такива неща и да избирам едно по едно всяко нещо... Открила съм до сега само един наистина голям магазин за материали, но той е в Стара Загора..

С бижута, шиене, дърворезба, фотография, рисуване и какво ли не се занимавам от дете, включително съм учила по малко, макар и всичко да е било най-вече в аматьорската сфера... За съжаление и моето основно образование е доста по-скучно, макар и наистина творческо... Надявам се някой ден хобитата ми да заменят основните ми сегашни професионалности...

Поздравления за форума, изглежда ми наистина уютно място :)
bleuetoile

Мнениеот cumalisa » 27 Юли 2011 17:00

здравейте майсторки на мънистата,случайно попаднах на сайта Ви и съм радостна че има такъв.преди повече от 8 години видях в руски сайт красоти с мъниста и искрено съжалих че в бг нямаме подобни неща.Имам огромното желание да се науча да майсторя и аз такива красоти като вас и дано да успея.утре ще направя първата си поръчка.
cumalisa

Мнениеот Chantuchi » 09 Сеп 2011 16:25

Здравейте,

Казвам се Яна и винаги съм се занимавала с ръчно направени бижута, шия чанти и всякакви джиджавки:). Надявам се да намеря добри съвети и идеи за своите проекти. Желая на всички много вдъхновение и хубави слънчеви дни!
Chantuchi

Мнениеот rosenikita » 25 Юни 2012 15:35

Привет на всички!
След толкова качени схеми май ми е време да се представя! Казавам се Росана и от 11 години живея и работя в Гърция. Работя в туристическа агенця и в свободното време си успокоявам нервите с бижута. :lol: Харесват ми много техники, но като че ли най-си падам по плетенето на мъниста (страхотна терапия за перфекционисти :D ).
Много се радвам, че най-сетне имам съмишленици в България, с които да споделям находките си ! От скоро имам блог където публикувам своите творения:
http://rossie-in-the-beadland.blogspot.gr/
Много бих се радвала да ми погостувате там!
Аватар
rosenikita

Снимки: 43

ПредишнаСледваща

Назад към Салон Кокона