Hajimemashite!

Тук можем да изпием по чаша виртуално кафе или чай, да се запознаем, да побъбрим, да споделим опит и идеи...

Re: Hajimemashite!

Мнениеот martinka_91 » 08 Ное 2012 14:15

Здравейте на всички!
Много се радвам,че вече и аз се присъединявам към този супер интересен за мен форум!
Влюбих се в мънистата през това лято, имам някои направени неща, но повечето са съвсем простички, скоро ще кача снимки и аз! Имам огромно желание да направя много повече, да се науча на техники...удоволствието е неописуемо! Само чакам малко по-стабилно финансиране, за да мога да си поръчам повече неща от сайта, за да ми дойдат и повече идеи :D(Ако не е тайна, какво си поръчахте като за начало, с какво започнахте и вие?)
Ще следя с интерес!
Успехът не е никога окончателен. Провалът, не е никога фатален. Единственото важно е смелостта.
Чърчил
martinka_91

Снимки: 3

Мнениеот Milena » 13 Ное 2012 10:14

Здравей!
Много се зарадвахме на ентусиазма ти! Наистина удовлетворението от това да носиш собственоръчно изработени бижута е уникално :) Ще чакаме с нетърпение твоите! ;)
Мога да ти препоръчам виртуалното ателие на Marabu.bg - http://www.marabu.bg/page.php?PageID=105. Там има всичко - обяснение на техники за работа с различни материали, дизайн-идеи на бижута с инструкции и стъпки за изработка (в страничката на всяко бижу сме поставили скала на трудност и стойност), палитра и съвети. Със сигурност ще ти бъде полезно. ;) Ако изникнат още въпроси - питай :D
Milena

Мнениеот Sofi » 15 Ное 2012 16:07

Съгласна съм с Милена. Аз съм начинаеща и в момента се ориентирам и уча основно от виртуалното ателие. Намирам го за изключително полезно!!!
Аватар
Sofi

Мнениеот Vladislava » 20 Ное 2012 15:46

Радваме се, че инструкциите и съветите от виртуалното ателие помагат, защото наистина се стараем да са разбираеми и ясни. ;) Ще чакаме вече да ни покажеш нещичко от твоите творения :)
Аватар
Vladislava

Снимки: 51

Предишна

Назад към Салон Кокона