Уъркшоп Марабу - вече и на живо!

Тук можем да изпием по чаша виртуално кафе или чай, да се запознаем, да побъбрим, да споделим опит и идеи...

Уъркшоп Марабу - вече и на живо!

Мнениеот Irina » 29 Ное 2010 21:11

От известно време насам мъдруваме как да ви изненадаме предколедно и ето, че най-накрая го измислихме - от декември пренасяме уъркшопа от виртуалната реалност в истинската такава :)
Да не си помислихте, че ще закрием темата - нищо подобно!
Просто вече имаме офис и какво по-приятно за студените зимни недели от това да се съберем и заедно да майсторим бижута. Стартираме с по-лекички модели за начинаещи, от 5-ти декември, 11 часа когато Владислава ще ви покаже някои хитринки с телчетата, а аз - техниката за плетене плоска спирала.
Уроците няма да се заплащат, само материалите, които ще се използват. Каквото си направите и каквото ви остане е за домашно ;)
Още малко инфо тук: http://blog.marabu.bg/?p=465
Аватар
Irina

Снимки: 64

Re: Уъркшоп "Марабу" - вече и на живо!

Мнениеот sunflower » 30 Ное 2010 16:15

Вече нямам търпение ((((:
Само не разбрах как точно става записването..
~So how Marvelous is your Motion?~
Аватар
sunflower

Снимки: 28

Мнениеот Irina » 01 Дек 2010 20:51

За уъркшопа можете да се запишете на и-мейл workshop@marabu.bg, трябва да изпратите и-мейл с трите си имена, телефон за връзка и на кой от двата (или и двата ;) ) урока искате да присъствате. Обучението е напълно безплатно, заплащат се само използваните материали.
Материалите за първия урок - работа с телчета - струват 20 лв. и включват посребрени аксесоари, кристали сваровски, метални мъниста Бали и полускъпоценни камъни за тази сума. Ние ще осигурим инструменти, които да ползвате по време на урока.
Материалите за втория урок - плетене с мъниста - струват 29 лв. и включват перли Сваровски, чешки кристали, японски мъниста тохо, посребрени аксесоари, конец за плетене с мъниста нимо, специална игла за плетене с мъниста и пчелен восък за обработка на конците.
Материалите ще бъдат достатъчни да изпълните моделите от урока. Конецът, иглата и восъкът ще можете да използвате и за следващи проекти. Сътворените по време на урока бижута са ВАШИ - можете да ги сложите веднага или да ги запазите за подарък. :D
Аватар
Irina

Мнениеот Irina » 02 Дек 2010 16:18

Местата за втория курс - плетене с мъниста са вече резервирани, а за първия имаме още няколко свободни столчета! Побързайте!
Аватар
Irina

Мнениеот lilcho_music » 02 Дек 2010 17:45

Аз днес изпратих няколко e-maila, в които заявявам желание за участие във втория урок, но досега не съм получила отговор и не знам дали имам резервирано място или не. Моля, да ми кажете дали съм сред участниците, защото ако не съм включена към тях, да се запиша на първия урок...
Лилия Иванова
lilcho_music

Мнениеот Irina » 08 Дек 2010 22:46

Забавлявахте ли се с първия уъркшоп "Марабу"? Ние страшно много!
Ето и снимков материал от събитието:
Изображение
Всички са много съсредоточени и никой не забелязва, че го снимат :D
Изображение
Но и всички мног се забавляват:
Изображение
На края е най-трудно:
Изображение
А задачите не свършват...:
Изображение
Но с всяко следващо мънисто става все по-интересно:
Изображение
Всъщност не е чак толкова трудно...:
Изображение
Още малко и сме готови!
Изображение
Ще се съберем отново в неделя! Очакваме ви с нетърпение!
Аватар
Irina

Мнениеот rstil » 09 Дек 2010 10:41

Ох , как ви завиждам, на следващия може ли да дойда само като правостоящ гост? ;) :)
rstil

Снимки: 14

Мнениеот DESIng » 09 Дек 2010 11:52

Браво! Много хубава инициатива ;)
Аватар
DESIng

Снимки: 8

Мнениеот sunflower » 09 Дек 2010 14:33

Много хубави снимки са се получили :)
Кога ще можем да се запишем за следващия уоркшоп?
~So how Marvelous is your Motion?~
Аватар
sunflower

Снимки: 28

Мнениеот Vladislava » 09 Дек 2010 16:02

Останаха ни само две местенца за втората част - плетене с мъниста. Това е последния уъркшоп за тази година и местата почти се запълниха още преди да успеем да го обявим :oops: Тази седмица във втората част ще се научим как да правим снежинки за коледна украса на дома и бижута. Цената на материалите за урока е 26 лв., като в тях са включени конци, восък за обработка и игла за плетене, които са за многократна обработка и остават за вас. Освен това ще получите материали за урока - мъниста Тохо и кристални елементи сваровски, както и посребрени/позлатени аксесоари - този път ще имате възможност да изберете. Записването става отново по и-мейл - workshop@marabu.bg.
Аватар
Vladislava

Снимки: 51

Следваща

Назад към Салон Кокона