Гривната на Ива

Тук можем да изпием по чаша виртуално кафе или чай, да се запознаем, да побъбрим, да споделим опит и идеи...

Гривната на Ива

Мнениеот nandyyy » 14 Фев 2011 13:13

Здравейте! Някой може ли да ни направи гривната Ива Екимова - осемте чакри и талисманчетата. Ние сме от Русе ако може някой да се свърже с нас. :)
e-mail: happy_girl_1@abv.bg
nandyyy

Re: Гривната на Ива

Мнениеот Irina » 14 Фев 2011 16:55

Здравей, nandyyy! Гривната, която си харесала е учебен модел от уъркшопа на marabu.bg, така че със сигурност във форума има няколко момичета, които могат да ти я направят, и то много добре - ние вече видяхме, че се справят чудесно! Хубаво ще е да уточниш дали искаш гривната да е абсолютно същата, както и колко точно бройки искаш (понеже пишеш в множествено число)
Аватар
Irina

Снимки: 64

Мнениеот Irina » 14 Фев 2011 16:56

Публикувам тук и текст от и-мейл с още едно запитване за гривната на Ива. Моля, ако някоя от вас, която е била на уъркшопа и може да изработи гривната за жената, да ми пише съобщение за да мога да ви свържа!

Здравейте! Интересувам се как мога да закупя гривна, като тази, която подарихте на Ива Екимова в предаването "Отчаяни съпруги". Доколкото разбрах всяка висулка от тази гривна отговаря на отделните чакри. Интересувам се също така каква е цената на гривната, както и дали самата гривна е от сребро, тъй като бих искала да я закупя за подарък. Предварително благодаря за отговора! Поздрави!
Аватар
Irina

Мнениеот nandyyy » 15 Фев 2011 08:23

Аз искам две гривни. И да бъдат същите като на Ива , тъй като не знам какви разновидности може да има. Най- голям интерес представляват тия висулки за чакрите. Казаха ми, че цената е около 35 лв. - според вас добра цена ли е?
nandyyy

Мнениеот Irina » 15 Фев 2011 10:24

nandyyy, изпратих ти лично съобщение с координати на едно момиче от уъркшопа, което се обади, че може да изработи гривните за теб. Личните ти съощбщения са достъпни през потребителския панел или през линка до линка начало форум (под логото на marabu.bg) :D
Аватар
Irina

Назад към Салон Кокона