Конкурс "Зимна приказка" - регламент и награди

Правила, информация и инструкции за форумите, въпроси и отговори, предложения, конкурси...

Re: Конкурс "Зимна приказка" - регламент и награди

Мнениеот Mermay » 27 Ное 2010 21:42

Здравейте, прочетох за промяната в регламента и разбирам, че до 10-ти декември ще приемате снимки на бижутата, а от 11-ти ще се гласува за тях. В такъв случай кога ще се нулира досегашния вот, тъй като виждам, че точките си стоят? Благодаря.
Mermay

Мнениеот Irina » 27 Ное 2010 22:16

Здравейте, резултатите ще бъдат нулирани непосредствено преди старта на гласуването.
Аватар
Irina

Снимки: 64

Мнениеот Vladislava » 01 Дек 2010 11:39

rstil RR написа:Трудно е за някои участници в конкурса да повярват в собствения си талант...Затова , ако не е късно, имам предложение-да има две награди-едната от жури /надявам се безпристрастно :) / и една на зрителския вот...Е, ако е късно, предложението остава на вниманието на админите за следващия конкурс...

Руми, в цялата суматоха съм ти пропуснала мнението :oops: Предложението е много идейно и решихме да пуснем анкета за да проучим и мнението на останалите момичета във форума. Все още не е късно да организираме жури ако това е желанието на по-голямата част от потребителите. Важното е всички да са доволни, затова и в нашия конкурс всеки участник печели! :D
Аватар
Vladislava

Снимки: 51

Ново за конкурса - звездно жури!

Мнениеот Irina » 06 Дек 2010 17:14

Благодарим на всички за менията и съветите! С ваша помощ успяхме да вземем решение и да организираме специално звездно жури, което да определи победителите в конкурса "Зимна приказка"!
Негов председател ще бъде – една от най-стилните и елегантни светски дами на България – експертът по връзки с обществеността Ива Екимова!
Изображение
Ива Екимова
В тежката задача по избирането на най-красивите бижута сред страхотните модели на всички участници ще и помагат най-ярката звезда на българския астрологически небосвод – астрологът Марияна Добранова и управителят на сайта marabu.bg Владислава Предова-Стайкова. Освен наградата си – мъниста и аксесоари по избор от marabu.bg, победителят ще получи и специален подарък от журито – пълна астрологическа прогноза за 2011 год., изготвена специално от Марияна Добранова!
Изображение
Марияна Добранова
Все пак искаме да уважим и желанието на малцината, които смятат, че по-справедливия начин за определяне на победителя е гласуването във форума, решихме да присъдим още една награда – авторът на бижуто, получило най-висока оценка от потребителския вот ще получи продукти от marabu.bg по свой избор на стойност 50 лв!
На участниците пожелаваме успех, а на тези, които още се колебаят - кураж и вдъхновение!
Аватар
Irina

Мнениеот Irina » 10 Дек 2010 20:42

Последни новини за гласуването в конкурса!
Снимките си за конкурса можете да изпращате до 00:00 тази вечер. Последните снимки ще бъдат публикувани утре сутрин, а оценяването на снимките ще започне в 11:00 сутринта на 11.12.2010. И ще продължи до 11:00 сутринта на 16.12.2010.
Снимката, получила най-висока оценка от потребителите ще получи награда - материали по избор от marabu.bg на стойност 50 лв.
Три награди - материали на стойност съответно 100, 50 и 25 лв. ще бъдат разпределени от нашето звездно жури - Ива Екимова и Марияна Добранова, подпомогнати от управителя на marabu.bg Владислава Предова-Стайкова.
Победителите ще бъдат оповестени на 16.12.2010 год. във форума и блога на marabu.bg!
Пожелаваме успех на всички участници!
Аватар
Irina

Мнениеот Irina » 11 Дек 2010 11:22

Напомням още веднъж, че гласуването се осъществява на база ОЦЕНКА - побетител ще бъде този автор, чието бижу е получило най-висока средна оценка (изчислява се автоматично от системата), а не най-голям брой потребителски оценки!
Можете да оцените всички снимки в конкурсната галерия, в това число своятя собствена, дори да сте участник ;)
Бъдете обективни поне наполовина колкото сте креативни! ;)
Използвам да отбележа, че всички сме много приятно изненадани от огромното разнообразие - получие се един наистина пъстър конкурс!
Аз лично не завиждам на журито, което ще трябва да избере топ 3 на всички красоти, които сте сътворили!
Пожелавам на всички успех!
Аватар
Irina

Мнениеот rstil » 12 Дек 2010 11:03

Здравейте! Такова оценяване не е издържано според мен, защото се получава, че участник с ЕДНА /собствената си/ оценка 10 се класира по-високо от участник с повече оценки, но различни от 10. Решението е:или да се отнеме на всички правото да гласуват за собствената си работа /намаляване на бала с 10 точки/ или резултантния бал да се умножи по броя на гласувалите и това да е базата за класирането...Може да има и други решения, но това ми хрумна на първи прочит... :)
rstil

Снимки: 14

Мнениеот Monika » 12 Дек 2010 23:42

Гласуването за собствената работа е ок, но не е добре че повечето участници гласуват с ниски оценки за работите на своите колеги, просто за да ги изместят от позиции! Нека не забравяме че това е творчество и то трябва да носи първо щастие:) журито ще оценява според своите критерии :geek:
Monika

Мнениеот sunflower » 13 Дек 2010 19:10

^^ съгласна съм
другото,което възниква като проблем,според мен ,е създаването на профили само за гласуването...
~So how Marvelous is your Motion?~
Аватар
sunflower

Снимки: 28

Мнениеот Irina » 13 Дек 2010 19:22

sunflower, това е най-тъпото, и точно заради това - и организирания роднински вот, както му казвам аз, преминахме към вариант жури. И докато когато някой сам прави фиктивни регистрации за да гласува за себе си, мога да го изловя по ай пи-то, с роднините, колежките и знайните и незнайни приятели е малко по-трудно. Системата обаче не ми позволява кой знае какви възможности за противодейстие - мога да забраня на потребители, които не пишат във форума да гласуват, но мисля, че по този начин рискувам да ощетя хората, които ни посещават редовно, но по една или друга причина само четат написаното, както и тези, които се регистрираха заради желанието си да участват в конкурса - а това е тяхно право.
Но другия път ще направим гласуване с есемеси, че поне да имаме изгода от 'мошениците' ;) :D
Аватар
Irina

ПредишнаСледваща

Назад към Служебни теми