Украшения за чаши за вино

Дръвчета, цветчета и всякакви други украси, предмети и аксесоари за дома...

Украшения за чаши за вино

Мнениеот Irina » 20 Окт 2010 06:59

Снощи открихме сезона на червеното вино, та в тази връзка да ви покажа на какво попаднах в интернет - истински бижута за винени чаши! Много са ефектни, а са много лесни за изпълнение.
Изображение
Тези са ми като за сватба или друг тежък повод, но има и доста по-лежерни варианти:
Изображение
А тези са си чудесни валентинки:
Изображение
Аватар
Irina

Снимки: 64

Re: Украшения за чаши за вино

Мнениеот dita75 » 20 Окт 2010 08:11

Изключително красиво попадение!
Аз сега майсторя едни халки за салфетки на мемори за пръстен и се получават страшно елегантни. Глася ги за едни новодомци, които още не са ни поканили :lol: , ама гледам да съм си подготвена, че в противен случай няма да остане време.
Сега обаче, тия красоти за винените чаши, направо ме вдъхновиха и ще взема да ги добавя към комплектчето.
А ако взема да направя и една грижна за винената бутилка, дали ще прекаля? :roll:
dita75

Снимки: 13

Мнениеот Irina » 20 Окт 2010 08:50

О, има и за бутилка, да, гледах всякакви тематични комплекти, страхотно се получава! Много добра идея ми даваш, и аз ще ходя на освещаване на нова къщурка в близко (но все още неуточнено) бъдеще, та се замислих дали да не спретна нещо такова и аз... Домакинът е мъж обаче и не знам как ще погледне на идеята... :mrgreen:
Аватар
Irina

Мнениеот rstil » 21 Окт 2010 16:22

Здравейте дами! Като идея Ви предлагам великолепното хрумване на моя позната-
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
rstil

Снимки: 14

Мнениеот Irina » 21 Окт 2010 17:58

Здравейте rstil RR! Декорацията е наистина страхотна! Имате ли представа, като техника какво е? По-точно, имате ли представа дали изобщо го имаме на български? На английски е tatting, на руски го намерих в уикипедия като фриволите (сега виждам, че и на една от снимките го пише). И с какво се лепи на чашите? Някакво специално лепило ли е? Само един проблем с поста - при кликване върху линка се отваря форма за регистрация. Тъй като се притеснявам, че ще има хора, които няма да искат да се регистрират или няма да се оправят с руския (и на мен не ми е сила, та трябваше да питам мъжа ми как да изляза :mrgreen: ), ако не ви затруднява да го редактирате така, че да се показват самите снимки в поста ви. Виждам, че снимките са си надписани, така че не мисля, че дамата би се обидила...
Самото включване на снимките става по следния начин:
1. Кликвате с десния бутон върху снимката и я отваряте в нов прозорец или раздел.
2. Копирате УРЛ (интернет адреса) на снимката от новия прозорец/раздел.
3. Цъквате с мишката на мястото в поста си, където искате да излезе снимката и натискате бутончето Img.
4. Пействате УРЛ на снимката между двете скобки [img]ето%20тук[/img]
Извинете ме за неудобството и предварително благодаря!
Аватар
Irina

Мнениеот rstil » 21 Окт 2010 18:23

Залепването, според обясненията на Катя -с безцветно моментно лепило, като миенето трябва да е с повишено внимание.Самата аз отдавна се каня да опитам, но така и не стигнах до чашите / жал ми е да рискувам чашите у дома, а все не се сещам да купя от магазините "За 1 лев"/.
rstil

Мнениеот Irina » 21 Окт 2010 18:43

Супер :) А конеца специален ли е? Аз тази техника отдавна се изкушавам да я пробвам, но все не стигам до нея в опитите си да науча всичко наведнъж :D
Аватар
Irina

Мнениеот rstil » 21 Окт 2010 18:45

Конецът е метализе.Простете, но явно съм пълен чайник-пробвах да копирам снимките според инструкцията, но не се получава.
rstil

Мнениеот Irina » 21 Окт 2010 19:01

Промених ги :) А в Служебния форум ще сложа тема със скрийншотове, така че като го видите, ще Ви стане ясно веднага :)
Аватар
Irina

Мнениеот dita75 » 22 Окт 2010 08:01

Ама тези красоти са направо неръкотворни! Аз чак така не мога :cry: Много ми се ще, но всичко изглежда толкова крехко и съвършено, че ме е страх да го пипна.
Трил, а за мъжът-домакин, според мен ще бъде очарован, щото подобен аксесоар ще придаде "human touch" на домът му и после ще има да се фука като сваля гаджета ;)
dita75

Снимки: 13

Следваща

Назад към Бижута за дома