Бижута от конска грива/опашка

За всички неща, които обичаме да правим в свободното си време, от мъниста или не...

Бижута от конска грива/опашка

Мнениеот pinkmousy » 19 Окт 2010 16:55

Първият ми опит в изработката на такива неща беше със съответния комплект, съдържащ държачи, висулки и кратки указания. Но това беше преди цяла година :) Сега се опитвам да използвам фантазията си и възможността да си закупя толкова разнообразни материали. Едва ли някой си представя Сваровски и конска грива заедно, но аз смятам, че е наистина страхотно :)
За момента не съм съвсем наясно как се ползват повечето неща. Голяма благодарност за уроците на този сайт!
pinkmousy

Снимки: 25

Re: Бижута от конска грива/опашка

Мнениеот Irina » 19 Окт 2010 19:24

Уау! Това е нещо, което определено бих искала да видя, всъщност едва ли само аз :) Чакаме снимки! Радвам се, че има полза от уроците ни, скоро ще качим още :)
Нали все бързам видях снимката със закъснение... Страхотно е!
Аватар
Irina

Снимки: 64

Мнениеот Vladislava » 20 Окт 2010 08:19

Pinkmousy, много идейна висулка за телефон си постнала в галериите!
Трябва да ти кажа, че самите Сваровски много активно се опитват да лансират подобни нестандартни съчетания на материали и напоследък провокацията е заложена във всичките им нови колекции. Така, че и ти си в тенденция, както обичат да казват разбирачи като Любо Стойков :)
Удобно ли е на лични да ми пратиш малко инфо за производителя на това сетче, което ти си ползвала, защото никой от моите доставчици не предлага подобни заигравки, а на мен ми е любопитно?
Аватар
Vladislava

Снимки: 51

Мнениеот pinkmousy » 20 Окт 2010 09:57

Благодаря за интереса :) Малко се притеснявах, че това е доста специфично и само хора, занимаващи се с коне, биха го оценили :)
pinkmousy

Снимки: 25

Назад към Хоби форум