Смесени техники

Мястото, където може да споделите своя опит с различните техники за изработка на бижута.

Смесени техники

Мнениеот Kantelina » 02 Май 2010 00:07

Здравейте,
До преди един месец нямах нищо общо с бижутерията, докато една приятелка не ме помоли просто за съвети (тъй като съм художник)...Е как да дадеш съвет, без да пробваш тези интересни неща :).:D
Доста неща вече разгледах-страхотни-а до сега даже не съм забелязвала бижутата.
Купих си различни материали (няколко вида глини), които започнах да комбинирам с готови мъниста.
Ще завърша серията-да доизхабя и последното мънисто-и ще започна да пускам снимки.
Много неща като техники не знаех, тъй като просто всичко беше на майтап. Само някакви идеи, и откривателски маниер на топлата вода, що се отнася до начин на работа. Май и някои инструменти трябва да си купя, ако въобще реша да продължавам да се занимавам.
Чувствам се като наркоман-тъкмо мисля, че довършвам нещата, купя си някакви материали, а после не ми достигат и си взема още :). После пак ми останат, пак си взема за довършване и така май до безкрай.
Поздрави на всички професионалисти от този форум. Аз май по-добре да си гледам пак четката :). Ще постна сигурно другата седмица снимки.
:P
Kantelina

Снимки: 9

Re: Смесени техники

Мнениеот Валентина » 02 Май 2010 08:10

Какви глинички ползваш, полимерна глина или нещо друго, чакам да покажеш и да споделиш опита си. Много ми е интересно, дай снимки
Валентина

Назад към Техники за изработка на бижута